NVOCC logo


Realizujemy transport morski z certyfikatem NVOCC
 

GT Air&Ocean dysponuje certyfikacją Federalnej Komisji Morskiej w zakresie procedury realizacji spedycji morskiej NVOCC. Jest to najważniejsza licencja w transporcie morskim przyznawana rzetelnym i uczciwym przewoźnikom, świadczącym usługi na całym świecie.

Licencja ta gwarantuje, że bez względu na to, czy masz do przesłania niewielki morski ładunek, składający się z kilku paczek, czy interesuje Cię spedycja kontenerowa, zorganizujemy odpowiedni fracht – w pełni profesjonalnie i bezpiecznie.

Transport Morski

Międzynarodowy transport morski pozwala sprawnie zadbać o eksport i import kontenerów z całego świata oraz innych ładunków ponadgabarytowych. Od lat proponujemy naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu transportu morskiego.

Co obejmują nasze usługi transportowe morskie?

W ramach międzynarodowego transportu morskiego GT AIR&OCEAN proponujemy:

  • transport ładunków pełnokontenerowych FCL w eksporcie i imporcie;
  • serwis lotniczy, intermodalny;
  • transport ładunków drobnicowych;
  • transport ładunków konwencjonalnych i niebezpiecznych.

 

Niezależnie od tego, który element oferty Państwa interesuje, zapewniamy kompleksową obsługę magazynową (obejmującą m.in. konfekcjonowanie), jak też sprawnie i bezpiecznie wykonane przeładunki, profesjonalne doradztwo, ubezpieczenia i odprawy celne. Priorytetowo traktujemy odpowiednie zabezpieczenie Państwa przesyłek, dlatego gwarantujemy również monitoring powierzonych nam ładunków.

Transport morski - jak to wygląda?

Usługę realizujemy przez porty polskie i europejskie. Podczas realizacji działań z zakresu transportu morskiego cargo i transportu kontenerów, współpracujemy z szanowanymi, cieszącymi się renomą liniami morskimi.

W transporcie morskim ciężkich ładunków, tak jak przy realizacji innych usług, nad wszystkimi operacjami czuwają nieprzerwanie nasi pracownicy. Nadzorują działania, weryfikują poprawność procesów i dbają o to, żeby ładunek na każdym etapie był odpowiednio zabezpieczony.

Gwarantujemy terminowość, przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów oraz stuprocentowy profesjonalizm. Dzięki temu, że nie uznajemy na tych polach żadnych kompromisów, do tej pory zaufało nam wielu klientów. Udowadniamy, że ten jeden z najpopularniejszych środków przewozu doskonale sprawdza się w transporcie wielkich gabarytów i nie tylko. Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi specjaliści znajdą dla Państwa najodpowiedniejsze rozwiązania transportowe

Realizujemy transport kontenerów:

  • transport morski kontenerów z całego świata do portów europejskich;
  • transport intermodalny kontenerów drogowo-kolejowy, drogowo-morski do miejsca przeznaczenia, a także z portów i do portów;
  • dostawy door-to-door;
  • projekty specjalne – ładunki niebezpieczne;
  • kompleksowe usługi rozformowania i konsolidacji kontenerów w porcie i poza nim (sztauowanie, paletyzacja, dystrybucja, etc) wraz z obsługą celną i portową;
  • Zajmujemy się kontenerami 10’’, 20’’, 40dv/hc, 45’’/pw/hcpw oraz OT, FR.
Wyślij zapytanie ofertowe
Uprzejmie prosimy o pozostawienie danych kontaktowych oraz treści zapytania ofertowego.

Administratorem Danych Osobowych jest GT Air&Ocean Sp. z o.o.,
z siedzibą: 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka 30AB, zarejestrowana: SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI,
XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem: 0000628854, NIP: 7712885725, Regon: 364973670
tel. +48 783 55 55 20, +48 44 646 57 20, e-mail: rodo@grupatransportowa.pl


Kliknij tutaj, aby zapoznać się z Polityką Prywatności