Transport i spedycja międzynarodowa

Proponujemy Państwu kompleksowe międzynarodowe usługi logistyczne. Codziennie realizujemy zlecenia nie tylko w zakresie samego transportu międzynarodowego; zajmujemy się również działalnością spedycyjną. Wspieramy procesy transportowe drogą lądowa i morską. (Przeprawy promowe)

Międzynarodowa firma transportowa - rozwijamy się z myślą o naszych klientach

Priorytetowo traktujemy jakość świadczonych usług. Od samego początku naszej działalności, staraliśmy się je rozbudowywać, ulepszać i unowocześniać. Jesteśmy ambitni, dlatego niezmiennie kładziemy nacisk na referencje i certyfikaty (m.in. ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, HACCP). Dzięki tej strategii dzisiaj możemy pochwalić się sprawdzonymi procedurami, doskonałą kadrą i wieloma zadowolonymi klientami. (Nasi Klienci)

Zdajemy sobie sprawę, że transport międzynarodowy to bardzo złożone przedsięwzięcie. Żeby każdy etap był realizowany w należyty sposób, nad całym procesem musi czuwać sztab doskonałych specjalistów. Chętnie inwestujemy w naszych pracowników. W Grupie Transportowej mogą zwiększać swoje kompetencje i w pełni wykorzystywać swój potencjał, co bezpośrednio przekłada się na poziom opieki nad klientami.

We wszystkich usługach transportowych, również tych międzynarodowych, ogromne znaczenie ma tabor. Dysponujemy zaawansowanymi urządzeniami, takimi jak:

 • nowe ciągniki marki VOLVO;
 • DAF;
 • naczepy typu firanka, kurtyna, Mega;
 • chłodnia od 3,5t.

 

To, co nas wyróżnia, to systemy teleinformatyczne o wysokim stopniu zaawansowania. To m.in. dzięki nim współpracę z nami wybierają zarówno klienci potrzebujący realizacji mniejszych projektów transportowo-logistycznych, jak i więksi gracze, wymagający procedur działających w skali globalnej.

Spedycja międzynarodowa - nasze trasy

Świadcząc usługi w ramach spedycji transportowej międzynarodowej, proponujemy transport międzynarodowy ładunków całopojazdowych (FTL), jak również transport ładunków częściowych. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci mogli wybierać z szerokiej oferty, elastycznie dopasowanej do ich potrzeb.

Mamy ogromne doświadczenie w transporcie międzynarodowym i aktualnie można nas spotkać na drogach takich krajów jak: Belgia, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Francja, Portugalia, Hiszpania, Węgry, Słowacja, Czechy, Włochy, Austria, Chorwacja, Bułgaria, Rumunia, Serbia, Litwa, Łotwa, Estonia, Irlandia, Wielka Brytania, jak też Białoruś, Ukraina, Rosja, Finlandia, Szwecja, Norwegia i Turcja.


Nasz zespół zaangażowanych specjalistów jest gotowy udzielić Państwu odpowiedzi na każde pytanie. Wiemy, że w tego typu usługach często liczy się prędkość reakcji i dynamiczne wsparcie. Właśnie dlatego do Państwa dyspozycji pozostaje nasze Centrum Operacyjne, otwarte przez siedem dni w tygodniu. Specjaliści z jedenastu jednostek, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zatroszczą się o Państwa komfort oraz o sprawną realizację transportu.

Główne kierunki transportu

Na trasach międzynarodowych świadczymy usługi związane z transportem całopojazdowym (FTL), a także transportem ładunków częściowych (LTL).

Charakterystyczny pomarańczowy sygnet Grupy Transportowej najczęściej można spotkać na drogach: Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Czech, Słowacji, Węgier, Chorwacji, Austrii, Włoch, Serbii, Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Łotwy, Litwy, Estonii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, a także Ukrainy, Rosji, Białorusi, Turcji, Norwegii, Szwecji oraz Finlandii.

Nowoczesna flota Grupy Transportowej

Usługi transportowe realizujemy z użyciem nowoczesnych zestawów samochodowych typu Mega (100m3 - 24t). Oferujemy również przewozy pojazdami o ładowności 3,5t (do 10 palet) umożliwiającymi sprawny odbioru ładunków, np. bezpośrednio z zakładów produkcyjnych a następnie ich dostarczenie na samochody liniowe Grupy Transportowej.

Każdy z zestawów transportowych wyposażony jest w systemy telematyczne oparte na komunikacji GPS, monitorujące położenie pojazdu i ładunku oraz procesy techniczne związane z taborem. Wiedza ta pozwala na optymalizację tras transportowych oraz dbanie o bezpieczeństwo naszych kierowców i transportowanych ładunków.
Nasza flota spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO 5, EURO 6. Jest regularnie odnawiana i poddawana systematycznym przeglądom technicznym.

USŁUGI TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE szyte na miarę Twojego biznesu

 • Do dyspozycji Klientów oddajemy blisko 600 jednostek transportowych.
 • Kompleksowa obsługa spedycyjna (dobieramy optymalne środki transportu oraz gromadzimy niezbędną dokumentację i zarządzamy nią).
 • Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015, System Zarządzania Środowiskowego w oparciu o normę 14001:2015 oraz HACCP. Procesy regulowane przez normy wspierane są z użyciem nowoczesnych systemów IT.
 • Realizujemy transport pojazdami typu Mega (24t) oraz lekkimi zestawami o ładowności do 3,5t (8-10 palet).
 • Oferujemy usługi transportu całopojazdowego (FTL) oraz ładunków częściowych (LTL).
 • Projektujemy dostawy ładunków w procedurze Just-in-Time.
 • Transportujemy ładunki, które wymagają ciągu chłodniczego w przedziale -25°C do +25°C.
 • Zajmujemy się transportem ładunków niebezpiecznych (ADR) oraz transportem odpadów.
 • Transportujemy także ładunki ponadgabarytowe.
 • Grupa Transportowa podejmie się również transportu przesyłek ekspresowych.
Wyślij zapytanie ofertowe
Uprzejmie prosimy o pozostawienie danych kontaktowych oraz treści zapytania ofertowego.

Administratorem Danych Osobowych jest Grupa Transportowa Sp. z o.o.,
z siedzibą: 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka 30AB, zarejestrowana: SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI,
XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem: 0000367098, NIP: 7712852200, Regon: 100967325
tel. +48 783 55 55 20, +48 44 646 57 20, e-mail: rodo@grupatransportowa.pl


Kliknij tutaj, aby zapoznać się z Polityką Prywatności
Inne usługi
Transport
Międzynarodowy
Transport
Międzynarodowy
Więcej
Transport
krajowy
Transport
krajowy
Więcej
Transport
chłodniczy
Transport
chłodniczy
Więcej
Transport
ponadgabarytowy
Transport
ponadgabarytowy
Więcej
Transport drobnicowy / LTL
Transport drobnicowy / LTL Więcej
Logistyka
kontraktowa
Logistyka
kontraktowa
Więcej
Przeprawy
promowe
Przeprawy
promowe
Więcej
Kierunki
transportu
Kierunki
transportu
Więcej