Transport i spedycja międzynarodowa

Proponujemy Państwu kompleksowe międzynarodowe usługi logistyczne. Codziennie realizujemy zlecenia nie tylko w zakresie samego transportu międzynarodowego; zajmujemy się również działalnością spedycyjną. Wspieramy procesy transportowe drogą lądowa i morską. (Przeprawy promowe)

Międzynarodowa firma transportowa - rozwijamy się z myślą o naszych klientach

Priorytetowo traktujemy jakość świadczonych usług. Od samego początku naszej działalności, staraliśmy się je rozbudowywać, ulepszać i unowocześniać. Jesteśmy ambitni, dlatego niezmiennie kładziemy nacisk na referencje i certyfikaty (m.in. ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, HACCP). Dzięki tej strategii dzisiaj możemy pochwalić się sprawdzonymi procedurami, doskonałą kadrą i wieloma zadowolonymi klientami. (Nasi Klienci)

Zdajemy sobie sprawę, że transport międzynarodowy to bardzo złożone przedsięwzięcie. Żeby każdy etap był realizowany w należyty sposób, nad całym procesem musi czuwać sztab doskonałych specjalistów. Chętnie inwestujemy w naszych pracowników. W Grupie Transportowej mogą zwiększać swoje kompetencje i w pełni wykorzystywać swój potencjał, co bezpośrednio przekłada się na poziom opieki nad klientami.

We wszystkich usługach transportowych, również tych międzynarodowych, ogromne znaczenie ma tabor. Dysponujemy zaawansowanymi urządzeniami, takimi jak:

 • nowe ciągniki marki VOLVO;
 • DAF;
 • naczepy typu firanka, kurtyna, Mega;
 • chłodnia od 3,5t.

 

To, co nas wyróżnia, to systemy teleinformatyczne o wysokim stopniu zaawansowania. To m.in. dzięki nim współpracę z nami wybierają zarówno klienci potrzebujący realizacji mniejszych projektów transportowo-logistycznych, jak i więksi gracze, wymagający procedur działających w skali globalnej.

Spedycja międzynarodowa - nasze trasy

Świadcząc usługi w ramach spedycji transportowej międzynarodowej, proponujemy transport międzynarodowy ładunków całopojazdowych (FTL), jak również transport ładunków częściowych. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci mogli wybierać z szerokiej oferty, elastycznie dopasowanej do ich potrzeb.

Mamy ogromne doświadczenie w transporcie międzynarodowym i aktualnie można nas spotkać na drogach takich krajów jak: Belgia, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Francja, Portugalia, Hiszpania, Węgry, Słowacja, Czechy, Włochy, Austria, Chorwacja, Bułgaria, Rumunia, Serbia, Litwa, Łotwa, Estonia, Irlandia, Wielka Brytania, jak też Białoruś, Ukraina, Rosja, Finlandia, Szwecja, Norwegia i Turcja.


Nasz zespół zaangażowanych specjalistów jest gotowy udzielić Państwu odpowiedzi na każde pytanie. Wiemy, że w tego typu usługach często liczy się prędkość reakcji i dynamiczne wsparcie. Właśnie dlatego do Państwa dyspozycji pozostaje nasze Centrum Operacyjne, otwarte przez siedem dni w tygodniu. Specjaliści z jedenastu jednostek, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zatroszczą się o Państwa komfort oraz o sprawną realizację transportu.

Główne kierunki transportu

Na trasach międzynarodowych świadczymy usługi związane z transportem całopojazdowym (FTL), a także transportem ładunków częściowych (LTL).

Charakterystyczny pomarańczowy sygnet Grupy Transportowej najczęściej można spotkać na drogach: Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Czech, Słowacji, Węgier, Chorwacji, Austrii, Włoch, Serbii, Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Łotwy, Litwy, Estonii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, a także Ukrainy, Rosji, Białorusi, Turcji, Norwegii, Szwecji oraz Finlandii.

Nowoczesna flota Grupy Transportowej

Usługi transportowe realizujemy z użyciem nowoczesnych zestawów samochodowych typu Mega (100m3 - 24t). Oferujemy również przewozy pojazdami o ładowności 3,5t (do 10 palet) umożliwiającymi sprawny odbioru ładunków, np. bezpośrednio z zakładów produkcyjnych a następnie ich dostarczenie na samochody liniowe Grupy Transportowej.

Każdy z zestawów transportowych wyposażony jest w systemy telematyczne oparte na komunikacji GPS, monitorujące położenie pojazdu i ładunku oraz procesy techniczne związane z taborem. Wiedza ta pozwala na optymalizację tras transportowych oraz dbanie o bezpieczeństwo naszych kierowców i transportowanych ładunków.
Nasza flota spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO 5, EURO 6. Jest regularnie odnawiana i poddawana systematycznym przeglądom technicznym.

USŁUGI TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE szyte na miarę Twojego biznesu

 • Do dyspozycji Klientów oddajemy blisko 600 jednostek transportowych.
 • Kompleksowa obsługa spedycyjna (dobieramy optymalne środki transportu oraz gromadzimy niezbędną dokumentację i zarządzamy nią).
 • Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015, System Zarządzania Środowiskowego w oparciu o normę 14001:2015 oraz HACCP. Procesy regulowane przez normy wspierane są z użyciem nowoczesnych systemów IT.
 • Realizujemy transport pojazdami typu Mega (24t) oraz lekkimi zestawami o ładowności do 3,5t (8-10 palet).
 • Oferujemy usługi transportu całopojazdowego (FTL) oraz ładunków częściowych (LTL).
 • Projektujemy dostawy ładunków w procedurze Just-in-Time.
 • Transportujemy ładunki, które wymagają ciągu chłodniczego w przedziale -25°C do +25°C.
 • Zajmujemy się transportem ładunków niebezpiecznych (ADR) oraz transportem odpadów.
 • Transportujemy także ładunki ponadgabarytowe.
 • Grupa Transportowa podejmie się również transportu przesyłek ekspresowych.
Wyślij zapytanie ofertowe
Uprzejmie prosimy o pozostawienie danych kontaktowych oraz treści zapytania ofertowego.

Administratorem Danych Osobowych jest Grupa Transportowa Sp. z o.o.,
z siedzibą: 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka 30AB, zarejestrowana: SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI,
XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem: 0000367098, NIP: 7712852200, Regon: 100967325
tel. +48 783 55 55 20, +48 44 646 57 20, e-mail: rodo@grupatransportowa.pl


Kliknij tutaj, aby zapoznać się z Polityką Prywatności
Inne usługi
Transport
Międzynarodowy
Transport
Międzynarodowy
Więcej
Transport
krajowy
Transport
krajowy
Więcej
Transport
chłodniczy
Transport
chłodniczy
Więcej
Transport
ponadgabarytowy
Transport
ponadgabarytowy
Więcej
Logistyka
kontraktowa
Logistyka
kontraktowa
Więcej
Przeprawy
promowe
Przeprawy
promowe
Więcej
Kierunki
transportu
Kierunki
transportu
Więcej