Transport drobnicowy LCL

Konstruując naszą ofertę, nie zapomnieliśmy o klientach, którym zależy na wysłaniu mniejszych partii towarów. Z myślą o nich proponujemy transport LCL (less than container load). W ten sposób wysłać można np. kartony lub jedynie kilka palet. Zasada realizacji takiej usługi przypomina nieco sposób, w jaki funkcjonują przesyłki lotnicze. Najpierw więc Państwa ładunek trafi do jednego z obiektów naszego partnera. Gdy już znajdzie się w takim magazynie/hubie, zostanie skonsolidowany do zbiorczego kontenera. Oprócz Państwa wysyłki będą znajdować się w nim inne ładunki o zbliżonych gabarytach.

Zależy nam na tym, żeby nasi klienci mogli w ten sposób wysyłać towar do wielu miejsc na świecie. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwa ładunek niemal wszędzie. Wszystko dzięki rozbudowanej sieci partnerów GT Air&Ocean.

Serwis drobnicowy LCL - zależy nam na bezpieczeństwie Państwa towarów

Doświadczenie oraz precyzyjne działanie według sprawdzonych procedur pozwalają nam w kompleksowy sposób zatroszczyć się o proces LCL. Oprócz tego za jakość naszych usług odpowiada też:

  • sztab profesjonalnych, wykwalifikowanych pracowników;
  • rozwinięta, zaawansowana infrastruktura.

Dbamy o to, żeby nie łączyć ze sobą towarów o rozbieżnych potrzebach transportowych oraz innych właściwościach przechowywania. Zapewniamy bezpieczeństwo różnorodnym rodzajom ładunków, takim jak towary silnie higroskopijne, wydzielające wilgoć i zapach.

Elastyczność i terminowość

Dokładnie planujemy działania, bo zależy nam na tym, żeby były optymalnie dopasowane do rodzaju przewożonej przesyłki. Ostrożność i solidność idą u nas w parze z rygorystycznym trzymaniem się terminów. Wierzymy, że to dzięki temu zaufało nam tylu klientów, a grono zadowolonych usługobiorców nieprzerwanie się powiększa. Chętnie przybliżymy Państwu szczegóły tej oferty i odpowiemy na wszystkie pytania związane z serwisem drobnicowym LCL.

Serwis drobnicowy LCL realizujemy zarówno w relacji importu jak i eksportu z/do całego świata

Nasz serwis obejmuje:

  • kolekcję i dystrybucję ładunków na terenie Polski, Niemiec i Słowenii
  • pełen zakres obsługi celnej;
  • dodatkowe ubezpieczenie;
  • składowanie, przepakowywanie, paletyzowanie etc.
Wyślij zapytanie ofertowe
Uprzejmie prosimy o pozostawienie danych kontaktowych oraz treści zapytania ofertowego.

Administratorem Danych Osobowych jest GT Air&Ocean Sp. z o.o.,
z siedzibą: 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka 30AB, zarejestrowana: SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI,
XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem: 0000628854, NIP: 7712885725, Regon: 364973670
tel. +48 783 55 55 20, +48 44 646 57 20, e-mail: rodo@grupatransportowa.pl


Kliknij tutaj, aby zapoznać się z Polityką Prywatności