Transport krajowy i spedycja krajowa

W ramach usług transportowych krajowych mogą Państwo liczyć na transport ładunków całopojazdowych (FTL). Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, realizując usługi na terenie całego kraju.

Bezpieczeństwo i zaawansowane technologie we flocie pojazdów realizujących transport drogowy

Wszystkie nasze pojazdy i urządzenia charakteryzują się wysoką sprawnością, są regularnie poddawane przeglądom i spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. Dotyczy to każdego nowoczesnego zestawu transportowego (ładowność do 24 ton), który przekazujemy klientowi. Wśród takiego sprzętu znajdą Państwo np.:

 • ciągniki VOLVO;
 • DAF z naczepami typu „firanka”;
 • chłodnię – double deck.

Co istotne dla sprawnego zrealizowania usług transportowych krajowych, nasze zestawy zarządzane są z centrum operacyjnego, znajdującego się w centralnej części Polski (Piotrków Trybunalski, autostrada A1).

Usługi transportowe krajowe na terenie całej Polski - stawiamy na niezawodność

Zaplanowanie krajowej spedycji transportowej to skomplikowane zadanie. Należy zatroszczyć się o każdy etap tego procesu, bo w przeciwnym razie dojść może do opóźnień lub innych nieprawidłowości. Nad tym, aby wszystko przebiegało bez zarzutu czuwają nasi specjaliści, pracujący w 14 oddziałach. To dzięki nim klienci mogą liczyć na optymalne zaplanowanie tras oraz odpowiednie modelowanie terminów dostaw do procesów logistycznych (w tym wsparcie w procedurze Just-in-Time).

Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, mogących pochwalić się odpowiednim doświadczeniem i kompetencjami. Nasza siła w dużej mierze opiera się na takich utalentowanych osobach, które dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu nastawieniu mogą wspierać transport krajowy Państwa ładunków. Takie wsparcie polega zarówno na doraźnej pomocy i opiece nad całym procesem. Na naszą załogę mogą Państwo liczyć też jeszcze zanim zdecydujecie się na usługę - cierpliwie przybliżymy każdy element oferty i odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Krajowa firma transportowa - czym wyróżnia się na rynku realizowany przez nas przewóz towarów?

Zależy nam na tym, żeby nasz transport krajowy był dla Państwa atrakcyjny z różnych powodów. Niezawodni ludzie to jeden z filarów naszej działalności. Bardzo istotne jest również to, że dysponujemy zaawansowaną i rozbudowaną flotą 600 jednostek transportowych. To dzięki nim mogą mieć Państwo pewność, że przewóz ładunku odbędzie się terminowo, zgodnie z ustalonymi warunkami oraz w pełni bezpiecznie. Mamy doświadczenie w przewozie krajowym różnorodnych ładunków. Do tej pory zaufali nam klienci, potrzebujący profesjonalnego przewozu m.in. papieru, sprzętu AGD, chemii, materiałów budowlanych, artykułów spożywczych, komponentów do branży automotive i wielu innych.

Realizujemy nie tylko transport krajowy, ale także spedycję

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi nie tylko z zakresu krajowego transportu drogowego, ale także szeroko pojęte usługi spedycyjne. Pomagamy naszym Klientom oszczędzać czas i pieniądze poprzez obsługę procesu logistycznego i łańcucha dostaw.

Zadbamy między innymi o odbiór ładunków z magazynu, konfekcjonowanie towaru, jego konsolidację i etykietowanie, a także transport do wyznaczonego punktu. Oferujemy też kompleksowe wsparcie w zakresie odpraw celnych i innych usług dodatkowych związanych ze spedycją.

Terminowość, troska o dostarczaną przesyłkę oraz doradztwo

Największymi atutami naszej firmy jest strategiczna lokalizacja, nowoczesna infrastruktura oraz własne magazyny znajdujące się w centralnej Polsce, nieopodal autostrady A1 oraz dróg ekspresowych S8 i S12. Wieloletnie doświadczenie i kontakt z różnymi grupami odbiorców pozwolił nam wypracować optymalny sposób obsługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy znani z terminowości, dbałości o dostarczaną przesyłkę na każdym etapie jej podróży oraz fachowego doradztwa w problematycznych kwestiach. Dbamy o wysoką jakość naszych usług i stawiamy na ekologiczne rozwiązania.

Jesteśmy nastawieni na rozwój i nieprzerwanie udoskonalamy nasze usługi. Wierzymy, że to dlatego możemy pochwalić się tak bogatym gronem zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. (nasi Klienci).

Doświadczony i sprawdzony partner
Grupa Transportowa
 • Na rynku transportowym obecni jesteśmy ponad 25 lat.
 • Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015, System Zarządzania Środowiskowego w oparciu o normę 14001:2015 oraz HACCP. Procesy regulowane przez normy wspierane są z użyciem nowoczesnych systemów IT.
 • Dysponujemy flotą blisko 600 pojazdów monitorowaną przez specjalistów z naszego Centrum Operacyjnego.
 • Realizujemy transport zestawami typu Mega (24t) oraz lekkimi pojazdami o ładowności do 3,5t (8-10 palet).
 • Oferujemy usługi transportu całopojazdowego (FTL)
 • Kompleksowa obsługa spedycyjna (dobieramy optymalne środki transportu oraz gromadzimy niezbędną dokumentację i zarządzamy nią).
 • Do dyspozycji Klientów oddajemy nowoczesne systemy IT, m.in. monitorujące transportowany ładunek (ciągniki siodłowe i naczepy posiadają niezależne urządzenia pokładowe przesyłające dane wprost do systemu centralnego).
 • Projektujemy dostawy ładunków w procedurze Just-in-Time.
 • Transportujemy ładunki, które wymagają stałej temperatury
  (w przedziale od -25°C do +25°C)
 • Zajmujemy się transportem ładunków niebezpiecznych (ADR) oraz transportem odpadów.
 • Transportujemy także ładunki ponadgabarytowe.
 • Grupa Transportowa podejmie się również transportu przesyłek ekspresowych.

Mapa oddziałów

Zobacz dane kontaktowe
Wyślij zapytanie ofertowe
Uprzejmie prosimy o pozostawienie danych kontaktowych oraz treści zapytania ofertowego.

Administratorem Danych Osobowych jest Grupa Transportowa Sp. z o.o.,
z siedzibą: 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka 30AB, zarejestrowana: SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI,
XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem: 0000367098, NIP: 7712852200, Regon: 100967325
tel. +48 783 55 55 20, +48 44 646 57 20, e-mail: rodo@grupatransportowa.pl


Kliknij tutaj, aby zapoznać się z Polityką Prywatności
Inne usługi
Transport
Międzynarodowy
Transport
Międzynarodowy
Więcej
Transport
krajowy
Transport
krajowy
Więcej
Transport
chłodniczy
Transport
chłodniczy
Więcej
Transport
ponadgabarytowy
Transport
ponadgabarytowy
Więcej
Transport drobnicowy / LTL
Transport drobnicowy / LTL Więcej
Logistyka
kontraktowa
Logistyka
kontraktowa
Więcej
Przeprawy
promowe
Przeprawy
promowe
Więcej
Kierunki
transportu
Kierunki
transportu
Więcej