Transport i spedycja krajowa

W ramach usług transportowych krajowych mogą Państwo liczyć na transport ładunków całopojazdowych (FTL). Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, realizując usługi na terenie całego kraju.

Bezpieczeństwo i zaawansowane technologie

Wszystkie nasze pojazdy i urządzenia charakteryzują się wysoką sprawnością, są regularnie poddawane przeglądom i spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. Dotyczy to każdego nowoczesnego zestawu transportowego (ładowność do 24 ton), który przekazujemy klientowi. Wśród takiego sprzętu znajdą Państwo np.:

 • ciągniki VOLVO;
 • DAF z naczepami typu „firanka”;
 • chłodnię – double deck.

 

Co istotne dla sprawnego zrealizowania usług transportowych krajowych, nasze zestawy zarządzane są z centrum operacyjnego, znajdującego się w centralnej części Polski (Piotrków Trybunalski, autostrada A1).

Usługi transportowe krajowe - stawiamy na niezawodność

Zaplanowanie krajowej spedycji transportowej to skomplikowane zadanie. Należy zatroszczyć się o każdy etap tego procesu, bo w przeciwnym razie dojść może do opóźnień lub innych nieprawidłowości. Nad tym, aby wszystko przebiegało bez zarzutu czuwają nasi specjaliści, pracujący w 11 oddziałach. To dzięki nim klienci mogą liczyć na optymalne zaplanowanie tras oraz odpowiednie modelowanie terminów dostaw do procesów logistycznych (w tym wsparcie w procedurze Just-in-Time).

Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, mogących pochwalić się odpowiednim doświadczeniem i kompetencjami. Nasza siła w dużej mierze opiera się na takich utalentowanych osobach, które dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu nastawieniu mogą wspierać transport krajowy Państwa ładunków. Takie wsparcie polega zarówno na doraźnej pomocy i opiece nad całym procesem. Na naszą załogę mogą Państwo liczyć też jeszcze zanim zdecydujecie się na usługę - cierpliwie przybliżymy każdy element oferty i odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Krajowa firma transportowa - czym wyróżniamy się na rynku?

Zależy nam na tym, żeby nasz transport krajowy był dla Państwa atrakcyjny z różnych powodów. Niezawodni ludzie to jeden z filarów naszej działalności. Bardzo istotne jest również to, że dysponujemy zaawansowaną i rozbudowaną flotą 600 jednostek transportowych. To dzięki nim mogą mieć Państwo pewność, że przewóz ładunku odbędzie się terminowo, zgodnie z ustalonymi warunkami oraz w pełni bezpiecznie. Mamy doświadczenie w przewozie krajowym różnorodnych ładunków. Do tej pory zaufali nam klienci, potrzebujący profesjonalnego przewozu m.in. papieru, sprzętu AGD, chemii, materiałów budowlanych, artykułów spożywczych, komponentów do branży automotive i wielu innych.

Jesteśmy nastawieni na rozwój i nieprzerwanie udoskonalamy nasze usługi. Wierzymy, że to dlatego możemy pochwalić się tak bogatym gronem zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. (nasi Klienci).

Doświadczony i sprawdzony partner
Grupa Transportowa
 • Na rynku transportowym obecni jesteśmy ponad 20 lat.
 • Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015, System Zarządzania Środowiskowego w oparciu o normę 14001:2015 oraz HACCP. Procesy regulowane przez normy wspierane są z użyciem nowoczesnych systemów IT.
 • Dysponujemy flotą blisko 600 pojazdów monitorowaną przez specjalistów z naszego Centrum Operacyjnego.
 • Realizujemy transport zestawami typu Mega (24t) oraz lekkimi pojazdami o ładowności do 3,5t (8-10 palet).
 • Oferujemy usługi transportu całopojazdowego (FTL)
 • Kompleksowa obsługa spedycyjna (dobieramy optymalne środki transportu oraz gromadzimy niezbędną dokumentację i zarządzamy nią).
 • Do dyspozycji Klientów oddajemy nowoczesne systemy IT, m.in. monitorujące transportowany ładunek (ciągniki siodłowe i naczepy posiadają niezależne urządzenia pokładowe przesyłające dane wprost do systemu centralnego).
 • Projektujemy dostawy ładunków w procedurze Just-in-Time.
 • Transportujemy ładunki, które wymagają stałej temperatury
  (w przedziale od -25°C do +25°C)
 • Zajmujemy się transportem ładunków niebezpiecznych (ADR) oraz transportem odpadów.
 • Transportujemy także ładunki ponadgabarytowe.
 • Grupa Transportowa podejmie się również transportu przesyłek ekspresowych.

Mapa oddziałów

Zobacz dane kontaktowe
Wyślij zapytanie ofertowe
Uprzejmie prosimy o pozostawienie danych kontaktowych oraz treści zapytania ofertowego.

Administratorem Danych Osobowych jest Grupa Transportowa Sp. z o.o.,
z siedzibą: 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka 30AB, zarejestrowana: SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI,
XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem: 0000367098, NIP: 7712852200, Regon: 100967325
tel. +48 783 55 55 20, +48 44 646 57 20, e-mail: rodo@grupatransportowa.pl


Kliknij tutaj, aby zapoznać się z Polityką Prywatności
Inne usługi
Transport
Międzynarodowy
Transport
Międzynarodowy
Więcej
Transport
krajowy
Transport
krajowy
Więcej
Transport
chłodniczy
Transport
chłodniczy
Więcej
Transport
ponadgabarytowy
Transport
ponadgabarytowy
Więcej
Logistyka
kontraktowa
Logistyka
kontraktowa
Więcej
Przeprawy
promowe
Przeprawy
promowe
Więcej
Kierunki
transportu
Kierunki
transportu
Więcej