Praktyki

W praktykowaniu najważniejsze jest to, żeby uczyć się w oparciu o realnie istniejące sytuacje, procesy, a także problemy. Istotna jest Twoja ciekawość, wnioski i chęć uczenia się.

Więc jeżeli zamierzasz realizować swoje pasje i cele zawodowe w branży transportowo-logistycznej – wyślij do nas swoje CV.

Twoje korzyści:

  • Podczas praktyk będziesz częścią zespołu. Przekażemy Ci wiedzę, a także zadania do realizacji (w zależności od stanowiska / specjalizacji).
  • Poznasz branże „od podszewki”, a także ludzi którzy ją tworzą.
  • Pamiętaj - nasze wsparcie może zbudować Twoje kompetencje skutecznie i szybko. Zyskujesz środowisko, w którym możesz się rozwijać.
  • Dowiesz się jak pracuje Centrum Operacyjne 24h, które koordynuje tysiące zleceń transportowych miesięcznie.
  • Zdobycie etatu w Grupie Transportowej jest jak najbardziej możliwe! Oferty pracy składamy osobom, które wyróżniają się wysokim zaangażowaniem, wiedzą, entuzjazmem i chęcią dalszej nauki.

W Grupie raźniej prześlij swoje CV i list motywacyjny

Jeżeli jesteś zainteresowany/a odbyciem praktyki w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, na adres: hr@grupatransportowa.pl

Wybierz stanowisko, na które aplikujesz:

Dołącz swoje CV:
( .jpg, .jpeg, .png, .bmp, .pdf, max: 10MB )

Możesz wysłać do nas wiadomość, np. jeśli nie posiadasz opracowanego CV, a chciałbyś opisać swoje kompetencje (np. kategorie prawa jazdy, staż pracy, inne uprawnienia i umiejętności).


Polityka prywatności