Nasza kultura organizacyjna

Nastawieni jesteśmy na ciągły rozwój, zarówno w obszarze kompetencyjnym, jak również rozwoju osobistego. Wiemy z doświadczenia, że nawet najwyższe umiejętności nie znaczą wiele, jeżeli nie stworzy się dla nich odpowiedniego środowiska do wzrostu. W Grupie Transportowej dzięki licznym szkoleniom, warsztatom, konferencjom i codziennemu wsparciu naszego zespołu - poznasz nowości z branży TSL, nauczysz się trafnie ujmować cele, zarządzać priorytetami, oceniać sytuacje i podejmować na ich podstawie decyzje, budować relacje z klientami oraz najbliższymi współpracownikami.
”Każdą barierę można pokonać, najtrudniejsze bariery są w twojej własnej głowie - pokonaj je. Nie musisz być wojownikiem i przebijać mury. Wystarczy dobrze widzieć cel i omijać przeszkody”
Tomasz Macherowski
CEO / Prezes Zarządu
Sprawdź co zyskujesz:
  • Dbamy, aby ścieżka kariery oparta była na przejrzystych zasadach uwzględniających kolejne etapy kompetencyjne.
  • Wiemy, że inwestycja w talenty i potencjał ludzi jest strategicznym elementem organizacji. Dzielimy się wiedzą i organizujemy liczne szkolenia, bierzemy udział w konferencjach, konkursach, targach i spotkaniach branżowych, organizujemy także spotkania okolicznościowe (po godzinach).
  • Obok rozwoju kompetencji stricte zawodowych nasze działania skierowane są na kształtowanie i rozwój technik motywacji, a także na radzenie sobie z trudnościami na gruncie emocjonalnym (np. sytuacje stresowe). W efekcie przeprowadzanych szkoleń, warsztatów - wskazujemy na techniki pozwalające trafnie oceniać sytuacje czy podejmować błyskawiczne decyzje.
  • Jesteśmy organizacją uczącą się. Nasza kultura nastawiona jest na słuchanie i odpowiedź zwrotną (feedback 360 stopni). Wierzymy, że tylko w ten sposób można wznieść się na wyższy poziom.
  • Stając się częścią naszej firmy możesz oczekiwać rozwoju na wielu płaszczyznach. Zaangażowanie i entuzjazm to nasze DNA, które buduje naszą wizję i chęć ciągłego rozwoju.
Wiemy, że życie to nie tylko praca
Zobacz jak spędzamy czas