Certyfikaty i nagrody

Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług są zrealizowane liczne kontrakty dla znanych krajowych i zagranicznych kontrahentów, jak również uzyskane certyfikaty,

związane między innymi z systemem zarządzania jakością (ISO 9001), systemem zarządzania środowiskowego (ISO 14001), systemem zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy (OHSAS 18001).

pl
Certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2015
Certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Środowiskowego w organizacji ISO 14001:2015
Certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli HACCP
Grupa Transportowa zdobywa tytuł Gazeli Biznesu - znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Zajęliśmy I miejsce w województwie łódzkim.
Grupa Transportowa kolejny raz zdobywa tytuł Gazeli Biznesu - znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Awansowaliśmy prawie o 30 pozycji w rankingu ogólnopolskim.
Trzeci rok z rzędu Grupa Transportowa zdobywa prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu - znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Po raz kolejny zajęliśmy miejsce w ścisłej czołówce firm w Polsce.
Czwarty rok z rzędu Grupa Transportowa zdobywa prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu - znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Po raz kolejny awansowaliśmy w rankingu ogólnopolskim.
Nasza firma kolejny rok przynależy do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
Grupa Transportowa doceniona została za skalę działalności oraz szybki rozwój biznesu.
Certyfikat przyznawany organizacjom, za którymi stoją ludzie kierujący się nadrzędnymi wartościami, takimi jak: dobro, szacunek, uczciwość i lojalność.
Diament Forbesa dla Grupy Transportowej za dynamiczny rozwój biznesu. Zajęliśmy 2 miejsce w województwie łódzkim.
Diament Forbes dla Grupy Transportowej. Awansowaliśmy do kategorii „Firmy z przychodami od 50 do 250 mln zł“, w której zajęliśmy 4 miejsce.
Diament Forbes ponownie dla Grupy Transportowej. Zajęliśmy 2 miejsce w województwie łódzkim oraz 27 na liście ogólnopolskiej w kategorii „Firmy z przychodami od 50 do 250 mln zł“.
Certyfikat TCC potwierdzający europejskie standardy jakości, bezpieczeństwa i wypłacalności przyznawany jest wyłącznie najlepszym przewoźnikom na rynku.
Certyfikat TCF potwierdzający europejskie standardy jakości, bezpieczeństwa i wypłacalności przyznawany jest wyłącznie najlepszym firmom spedycyjnym na rynku.
Certyfikat Wiarygodności Creditreform jest dowodem posiadania wysokiej płynności finansowej naszej firmy.
Certyfikat Wewnętrznego Systemu Kontroli potwierdza, że nasza organizacja spełnia wysokie wymagania w zakresie obrotu towarami o znaczeniu strategicznym.
Dokument potwierdzający przynależność do PISiL - Polskiej Izby Spedycji i Logistyki.
Certyfikat potwierdzający przynależność GT AIR&OCEAN dla SIECI AGENTÓW WCA WORLD.
Certyfikat GMP+ umożliwiający transport drogowy pasz.
Certyfikat potwierdzający, że wdrożyliśmy i stosujemy procedury zgodne z wymaganiami: Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.
GT AIR&OCEAN jest certyfikowanym agentem programu CASS, Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA). Gwarantuje to dostęp do wszystkich operatorów lotniczych na całym świecie.
GT Air&Ocean dysponuje certyfikacją Federalnej Komisji Morskiej w zakresie procedury realizacji spedycji morskiej NVOCC. Jest to najważniejsza licencja w transporcie morskim przyznawana rzetelnym i uczciwym przewoźnikom, świadczącym usługi na całym świecie.
Wyślij zapytanie ofertowe
Uprzejmie prosimy o pozostawienie danych kontaktowych oraz treści zapytania ofertowego.

Administratorem Danych Osobowych jest Grupa Transportowa Sp. z o.o.,
z siedzibą: 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka 30AB, zarejestrowana: SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI,
XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem: 0000367098, NIP: 7712852200, Regon: 100967325
tel. +48 783 55 55 20, +48 44 646 57 20, e-mail: rodo@grupatransportowa.pl


Kliknij tutaj, aby zapoznać się z Polityką Prywatności