Nowe osoby dołączają do zarządu Grupy Transportowej

Od 1 czerwca 2024 roku do Zarządu Grupy Transportowej dołączyła Monika Mosion oraz Daniel Chodukiewicz.

Monika Mosion posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami w branży transportowej i logistycznej, współpracuje z nami już od ponad 10 lat. Monika objęła funkcję Dyrektora Finansowego, a jej obecność w zarządzie wzmocni nasze zdolności strategicznego zarządzania finansami oraz wspomoże realizację długoterminowych celów rozwojowych firmy.

Daniel Chodukiewicz, Dyrektor Regionalny, odpowiada za rozwój naszych usług w Południowej Polsce. Jego doświadczenie i głęboka znajomość rynku oraz pasja do tego, co robi, będą nieocenione w procesie wzmacniania naszej pozycji na rynkach światowych.

Równocześnie, Paweł Wasiewicz, dotychczasowy Dyrektor Handlowy i członek zarządu, objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Paweł od lat cechuje się strategicznym myśleniem i wizją, która jest spójna z naszą filozofią prowadzenie biznesu.

Osoby, które tworzą zarząd GT, to profesjonaliści, którzy rozumieją potrzeby rynków światowych i są pasjonatami branży. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu możemy wejść na zupełnie nowy poziom. Prowadzenie firmy o skali globalnej wymaga od nas stałego dostosowywania się do aktualnych trendów branżowych na całym świecie, a nie tylko tych lokalnych. Musimy być otwarci na zmiany i przede wszystkim, na nowe, unikalne spojrzenia i pomysły.

"Poszerzenie zarządu Grupy Transportowej o dwie nowe osoby jest ważnym krokiem w naszej globalnej ekspansji. Rozwijamy się dynamicznie na światowych rynkach i musimy sprostać wyzwaniom, które stawia przed nami branża TSL na poziomie międzynarodowym. Naszym celem jest, aby na pokładzie mieć najlepszych specjalistów, którzy świetnie odnajdują się w dynamicznie zmieniającym się świecie transportu, spedycji i logistyki." - Prezes Grupy Transportowej, Tomasz Macherowski.


Skuteczna firma to taka, w której są ludzie z różnymi predyspozycjami, zainteresowaniami, doświadczeniem oraz wiedzą. To właśnie oni wprowadzają nową jakość, której świat TSL potrzebuje, Dysponowanie zróżnicowaną wiedzą jest niezwykle przydatne w dobie globalizacji. Dzięki temu mamy szerszy obraz naszej działalności, zyskujemy nowe perspektywy, dostrzegamy więcej możliwości rozwoju, jak i wyzwań, którymi wspólnie będziemy musieli stawić czoła.

Dzięki tej strategii i podejściu jesteśmy pewni, że nasze działania przyniosą oczekiwane rezultaty i pozwolą nam na dalszy dynamiczny rozwój i ciągłe doskonalenie naszych usług.