• flag
 • flag
 • flag

Grupa Transportowa

Od ponad 20 lat budujemy doświadczenie, które owocuje ciągłym rozwojem naszej organizacji. Systematycznie udoskonalamy usługi w obszarze spedycji, transportu krajowego i transportu międzynarodowego, logistyki i magazynowania, organizowania przepraw promowych oraz adaptowania infrastruktury informatycznej i systemów do dynamicznie postępujących wymagań branżowych.

Więcej

Od początku naszej działalności priorytetowo traktujemy jakość. Dotyczy ona zarówno procedur, umiejętności pracowników, zasilających nasze szeregi, jak też i wykorzystywanych pojazdów i urządzeń. Na przestrzeni dwóch dekad udało się nam wypracować najskuteczniejsze, najbezpieczniejsze i najlepiej sprawdzające się rozwiązania, z których teraz każdego dnia mogą korzystać nasi klienci. Stawiamy na kompleksowość, dlatego mogą nam Państwo powierzyć nie tylko transport krajowy i międzynarodowy, ale również liczne zadania związane ze spedycją krajową i międzynarodową.

 • Transport krajowy

Realizując zlecenia z zakresu transportu krajowego, wykorzystujemy nowoczesne zestawy transportowe, dzięki którym możemy sprawnie zadbać o przewóz ładunków całopojazdowych (FTL). Jesteśmy czujni, szybko reagujemy na zmieniające się warunki, za co odpowiadają specjaliści pracujący w naszych oddziałach. Jako krajowa firma transportowa staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rodzimych klientów i z myślą o nich konstruować nasze usługi transportowe oraz krajową spedycję.

 • Transport międzynarodowy

Usługi transportowe międzynarodowe nierzadko obejmują długie trasy, stąd bardzo istotne jest to, żeby wszystkie pojazdy, którymi dysponuje międzynarodowa firma transportowa, przestawiały nienaganny stan techniczny. Na te kwestie zwracamy uwagę, konstruując każdy element naszej oferty. Nasze kompetencje w usługach logistycznych, transporcie międzynarodowymi i spedycji międzynarodowej potwierdzają liczne certyfikaty i referencje.

 • Transport chłodniczy międzynarodowy i krajowy

W transporcie chłodniczym krajowym oraz na terenie innych obszarów Europy, należy priorytetowo potraktować warunki przewozu. Utrzymanie stałej temperatury gwarantuje, że ładunek pozostanie w niezmienionym stanie i cało dotrze do mety. Dzięki regularnej weryfikacji warunków i nowoczesnym chłodniom dbamy o przewóz żywności świeżej i mrożonej, kosmetyków oraz innych artykułów.

 • Przeprawy promowe

Zajmujemy się organizacją przepraw promowych, w tym przepraw promowych cargo. Nasi klienci korzystają z połączeń przez m.in. Morze Bałtyckie, Śródziemne i Północne. Troskliwą opieką obejmujemy również szczególnie wymagające ładunki (np. ładunki nienormatywne i niebezpieczne). Dzięki wsparciu naszych biur w Gdańsku i Świnoujściu, klienci mogą liczyć na nieprzerwaną pomoc i doradztwo.

 • Transport ponadgabarytowy krajowy i międzynarodowy

Transport ponadgabarytowy to przewóz ładunków, których masa jest większa niż 42 tony, a szerokość, długość i wysokość przekraczają kolejno 2,5 m, 16,5 m/18,5 m (wartości dla naczepy i przyczepy) oraz 4 m. Doskonale znamy wszystkie przepisy prawne związane z transportem ładunków ponadgabarytowych. Zapewniamy bezpieczny przewóz zarówno na terenie Polski, jak i w innych krajach. Jeśli tego wymaga sytuacja, pomagamy zorganizować pilotaż, eskortę policji oraz dbamy o wszystkie kwestie związane z przygotowaniem oficjalnej dokumentacji.

 • Logistyka kontraktowa

W ramach kompleksowych usług logistycznych, proponujemy całościowe wsparcie, m.in. odebranie ładunku z magazynu, konfekcję, konsolidację, etykietowanie oraz transport ładunku do określonego miejsca. Dzięki temu, że dysponujemy zaawansowaną, nowoczesną infrastrukturą, każdy z etapów usług z zakresu logistyki kontraktowej, zachodzi terminowo i tak sprawnie, jak to tylko możliwe.

 • Transport morski

Drogą morską można w łatwy sposób przetransportować ciężkie ładunki ponadgabarytowe oraz różnorodne ładunki cargo, w tym kontenery z całego świata. Transport morski w naszym wykonaniu polega na ścisłym nadzorze, począwszy od załadunku, przez samą podróż, aż po weryfikację w miejscu odbioru. Skrupulatność i rzetelność sprawiają, że naszym morskich usługom transportowym zaufało już wielu klientów.

 • Transport lotniczy

Z uwagą troszczymy się o niewielkie przesyłki i o większe ładunki do 120 ton. Zadbaliśmy o to, żeby nasze lotnicze usługi transportowe były dostatecznie zróżnicowane, dlatego w ramach tej oferty klienci mają szansę skorzystać z transportu lotniczego cargo, jak też przesłać artykuły o innych charakterze.

 • Transport intermodalny i kolejowy

Usługa transportu kolejowego to rozwiązanie, które przypadnie do gustu klientom, troszczących się o ekologię. Skutecznie dobrane połączenia pozwalają oszczędzić czas i odciążyć szlaki drogowe. Wariant intermodalny sprawia, że możliwe staje się stuprocentowe wykorzystanie potencjału danego środka transportu. W efekcie taki transport jest w stanie również obniżyć koszty przedsięwzięcia.

 • Serwis drobnicowy LCL (less than container load)

Z serwisu drobnicowego LCL korzystają klienci, którzy chcą przetransportować drobniejsze ładunki, takie jak kartony czy poszczególne palety. Troszczymy się o to, żeby w jednym kontenerze z Państwa przesyłką przebywały jedynie produkty o podobnych właściwościach i gabarytach. W efekcie ładunek jest w pełni bezpieczny.

Aktualności - 16.09.2021
Transport drobnicowy to przewóz mniejszych towarów. W procesie wykorzystuje się różnorodne jednostki ładunkowe. Najczęściej spotkamy się jednak z paletami i kartonami. Czym konkretnie jest drobnica i co warto wiedzieć o takich usługach transportowych?
Aktualności - 13.09.2021
W niemal każdej gałęzi transportu można odnotować dynamiczny rozwój. Mimo popularności transportu morskiego i lotniczego, nadal łatwo da się wyróżnić faworyta, który od dawna cieszy się największą popularnością. Co sprawia, że tak często wybieramy transport drogowy?
Wszystkie aktualności